ÖVRIGT / Mattor / Bachtiari 4103031
nr 410 3031
Bachtiari
Semi-antik, 143x205, jämnt ställvis hårdare slitage, lagning, kortsidor saknar ngn knutrad, even partly heavier wear, repair, ends missing few rows of knots
Utrop:
2.500 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 8 maj 2006
7/5 23:14:28
8 maj
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 3